I skříň může vypadat skvěle. Jak na to?

Většina lidí si myslí, že skříně jsou nutně jenom praktickým kusem nábytku, který využijete, když hledíte na nedostatek úložných prostor. Opak je však pravdou. Dnes není problémem pořídit si i designové šatní skříně. Tedy takové, které na první pohled vypadají opravdu velice úchvatně. V čem jsou jedinečné a jak docílit unikátního vzhledu?

Vsaďte na moderní dekor

Už dávno to nejsou jenom klasické obyčejné dřevné dekory, typu buku neb o dubu. Do popředí se dostávají stále unikátnější možnosti. A tady doporučujeme začít, pokud od skříně očekáváte, že bude skvěle vypadat. Co se dostává do popředí?

 • Lesklé provedení
 • Využití výraznějších barevných dekorů
 • Kombinace různých materiálů

Screenshot-2018-4-16 Levne skrine cz - Vestavěná skříň

Zrcadlo jako osvědčená klasika

Nezapomínejte také na možnost stěnu skříně doplnit zrcadlem. Nejenom, že bude vypadat mnohem lépe. Oceníte také zvýšení praktičnosti. Jakmile si vytáhnete a oblečete oblečení, můžete přímo před skříní vidět, zda vám sluší nebo nesluší. Zrcadla můžete využít jak menší, tak i skutečně rozměrná, pokrývající celé křídlo vaší skříně.

Nebojte se ani skla

I to je materiál, který můžete použít právě v souvislosti s vaší skříní. Pokud nechcete nutně využívat zrcadla, nebojte se zajímavých skleněných panelů. Velmi dobře vypadají ty z mléčného skla, které mohou být i různě barevné. I takto lze design vaší skříně vylepšit. Na rozdíl od zrcadel však dané sklo nemá žádnou praktickou funkci, ale jenom tu estetickou.

Různé lišty a úchytky

I když se může obojí jevit spíše jako drobnosti, rozhodně to vliv na design vaší skříně má. Různé lišty jsou vhodné hlavně proto, že tím narušíte příliš velké plochy, které budou vypadat mnohem příjemněji. Pokud jde o úchytky, ty doporučujeme barevně i designově sladit s klikami, které máte u interiérových dveří. Skříň tak bude působit dojmem, že se do vašeho interiéru mnohem lépe hodí a že je jeho přirozenou a vlastně i samozřejmou součástí.

Sdílejte s ostatními:

2 komentáře: „I skříň může vypadat skvěle. Jak na to?

 • Květen 30, 2018 (6:16 am)
  Permalink

  Pěkný design, je to jednoduché a vkusné, takhle nějak si to představuji. Češi mají většinou dost přeplácané interiéry. Tohle je vkusné. Řeším teď do podobně zařízeného bytu kusové koberce. Je tam topení v podlaze, takže budou mít pouze dekorační charakter. Koukal jsem po nějakých jednoduchých vzorech na: https://www.bytema.cz/klasicke-kusove-koberce-umele/

  Máte s nimi zkušenost? Ideálně pozitivní 😀

  Reagovat
 • Červenec 25, 2018 (7:13 pm)
  Permalink

  Hmm, klobouček dolů, pokud si někdo umí udržet kurs a provede celou stavbu s ohledem na design. Je to čisté a moderní, přitom to není chladné, jak často vidím v různých katalozích.
  Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem? https://www.e-kovani.cz

  Rád bych tam koupil nějaké lepší kování do baráku.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu