Jak se přestěhovat a nezbláznit se

Jestliže už za sebou máte nějaké stěhování, pak asi tušíte, že se vyplatí mít dostatek organizačních schopností. A také se můžete spolehnout na levné stěhování Praha, kdy nemusíte téměř ani hnout prstem. Pro ženy je ostatně vždy lepší, když si mohou na stěhování těžkých předmětů najmout profesionály.

Vyplatí se pořídit si věci na balení

Určitě se vyplatí mít svůj balicí systém. Rozhodně neprokrastinujte a nenechávejte všechno na poslední chvíli. Budete překvapená, kolik detailů se dá nedomyslet a zkomplikovat si tím práci. Při balení věcí se mohou hodit různé věci jako papírové krabice, bublinkové folie, stretch folie, široké izolepy, jiné pevnější lepicí pásky, centrofix, ochranné kartonové rohy a hrany, pytle do koše nebo třeba režný provázek.

xk3-12178298-10208000489589395-209079422-n

Pořizovací náklady těsně před stěhováním se pohybují kolem 500 Kč. Jak již bylo zmíněno, organizační schopnosti rozhodně nejsou při stěhování k zahození. Každou krabici určitě označte údaji, do jaké místnosti by se měla přesunout, co je v ní ukryto a také neopomiňte uvést případnou poznámku, že je s krabicí nutné nakládat opatrně. Firma stěhování Praha sice se všemi stěhovanými věcmi nakládá s nejvyšší opatrností, ale v případě označení „křehké“ dává na manipulaci s krabicí ještě větší důraz.

Před stěhováním proberte šatník

Veškeré křehké předměty se musí zabalit do bublinkové folie, do starých novin nebo se musí naskládat do krabice vystlané nastříhanými proužky novin a papíru. Jedná se sice o celkem zdlouhavou práci, ale ta se určitě vyplatí. Koberce a čalouněné věci můžete obalit za pomoci stretch folií, které věci ubrání před vlhkem či blátem. Každá žena má plný šatník, který se před stěhováním vyplatí probrat.

Ne všechno je nutné brát s sebou do nového domova a kdy jindy udělat probírku oblečení než před stěhováním. Oblečení můžete převážet v papírových krabicích, jelikož se pak tolik nepomačká. Využít se dají i odpadkové pytle, které by ale měly být pevnější, aby udržely váhu. Pokud doma pěstujete rostliny, natáhněte na květináče dostatečně velký sáček, který uvažte okolo stonku. Tím zabráníte rozsypání hlíny cestou. Každopádně s přípravami začněte včas, jinak se z toho zblázníte.

Sdílejte s ostatními:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu