Jaké barvy vládnou kancelářím?

Kancelář musí být místem, kde se cítíme pohodlně a příjemně. Je-li tomu opačně, odrazí se to na kvalitě práce. Inspirujte se barevnými trendy, pomůže vám to k prosperitě.

Statistiky hovoří jasně: Živnostníci a také menších „one man show“ si volí barevnou kombinaci sami, zatímco větší firmy si na zařízení najímají odborníky. Všichni přitom mají společný cíl, a to vytvořit harmonické prostředí, ve kterém se bude dobře pracovat. Tento trend potvrdili například malíři Brno z cechu EKOMPLEX. Nechali se slyšet, že v minulosti měli „volné ruce“, ale v současné době to tak není. Majitelé kanceláří s nimi barevné ladění horlivě konzultují.

1480931087_protext-cz_ekomplex_02Jakou barvu zvolit do kanceláře?

Na vrcholu žebříčku popularity je bílá, bledě modrá a zelená. Všechny totiž vyjadřují to stejné – čistotu, férovost a bezpečí. Zelená navíc ještě uklidňuje. Co se týče zvýšení produktivity práce, osvědčenou kombinací je bledě modrá doplněná o pár žlutých nebo oranžových prvků.

Co naopak rozhodně ne, tak to jsou tmavé a agresivní tóny. Malíři Brno z cechu EKOMPLEX také varují před nadměrným použitím bílé. Vypadá moc sterilně a v ideálním případě by měla být doplněna vkusným nábytkem ve veselejších barvách.

 

A jak máte vymalováno vy?

Sdílejte s ostatními:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu