Moderní bydlení Jinočany se brzy rozroste o druhý bytový dům

Jinočany jsou obec ležící nedaleko Prahy. Staly se oblíbeným místem k bydlení především pro ty, kdo si chtějí užívat velkoměstský život a současně mají rádi klid přírody. V současné době už probíhá prodej 20 nových komfortních bytových jednotek v domě, který vyroste až na podzim 2018 v sousedství již dokončených staveb.

Nová etapa projektu Bydlení Jinočany vyroste ve středočeské obci Jinočany s velmi dobrou dopravní dostupností. „Lokalita je oblíbená kvůli svému umístění v těsné blízkosti Prahy, Obyvatelé nového projektu navíc nemusí řešit typické problémy, které bývají charakteristické pro satelitní městečka. Díky strategickému umístění, jež navazuje na starší zástavbu obce, mají veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky,“ konstatuje Jakub Sedmihradský, Business Development Director LEXXUS.

Nová budova nabídne byty s předzahrádkami,  balkonem nebo terasou. „Pro celý objekt bude charakteristické nadstandardní vybavení a využití kvalitních materiálů. Kvůli snížení energetické náročnosti bude disponovat např. okny s izolačními dvojskly nebo certifikovaným kontaktním zateplovacím systémem,“ dodává Jakub Sedmihradský.

Sdílejte s ostatními:

1 komentář: „Moderní bydlení Jinočany se brzy rozroste o druhý bytový dům

 • Červenec 24, 2018 (6:32 pm)
  Permalink

  Zdravím,
  pokud realizujete takové budovy, podle čeho volíte podlahy? Je to výběr založený na přání budoucích obyvatel, nebo se to rozhoduje předem a kupující přijdou už k hotovému?

  Pokud byste vybírali odsud: https://www.i-podlahy.cz/ Jaká bude vaše volba a proč? Děkuji za odpověď, zajímá mne technologické řešení, které má u vás přednost.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu