Moderní tapety s 3D potiskem promění váš byt k nepoznání – máme přehled top motivů roku 2018

Tapety vůbec nejsou zastaralou technikou. Jejich využití najdete v mnoha domácnostech i dnes. Jen se trochu pozměnil styl designu a výrobní materiál. Za absolutní trend dnešní doby se dají považovat tapety s 3D potiskem, které z vašeho obývacího pokoje vytvoří lesní oázu, z ložnice poležení u moře a z koupelny třeba podmořský svět.

Pokrokové 3D tapety mají budoucnost

U klasických tapet se většinou stále dokola opakuje určitý vzor, ale 3D tapety jedním velkým uceleným motivem zakryjí celou stěnu. Každá místnost má jistě jiné nároky, ale v nabídce moderních 3D tapet si určitě najdete motivy pro každou místnost. Vyniknou nejlépe v moderních bytových prostorech, ale svoje využití si nachází také v kancelářích, kavárnách nebo restauracích.

Využijte výhody moderní bytové dekorace

Údržba moderních tapet je velmi jednoduchá. Jde o podstatně kvalitnější materiál, který zaručuje omyvatelnost a stálost barev. Prakticky vám stačí k jejich udržování jen vlhký hadřík. Stejně tak je snadné i jejich odstranění a výměna za novou tapetu, pokud vás motiv časem unaví. 3D tapety můžete také využít k optickému rozšíření bytových prostor nebo jejich prosvětlení.

3D tapety nejsou určené jen na stěny

Některé druhy tapet můžete použít dokonce i na stropy, podlahy nebo nábytek. Vždy záleží na tom, na jaký materiál je tapeta určená. Dnes seženete 3D tapety na zeď, dřevo, sklo i pvc. Jejich variabilita je téměř nevyčerpatelná a vaší fantazii se nekladou žádné hranice.

Koukněte na video. Ukazuje top motivy 2018!

Sdílejte s ostatními:

1 komentář: „Moderní tapety s 3D potiskem promění váš byt k nepoznání – máme přehled top motivů roku 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu