Párty stany využijete i na vaší zahradě. Proč?

Je součástí vašeho domu také zahrada? Pokud ano, a nemáte ambice zde budovat plnohodnotný altán, rozhodně vám mohou přijít vhod párty stany.

Ty jsou v posledních letem velkým hitem. A to hlavně pro pozitiva, kam řadíme:

  • Široký výběr velikostí
  • Nízká pořizovací cena
  • Snadná stavba

Jsou ale i další důvody, proč si je pořídit a proč se stanou nedílnou součástí i vaší zahrady. Podívejte se s námi na to, jakou službu dokážou vykonat právě pro vás. Třeba při grilování, ale i různých oslavách.

stan1Ochrana před deštěm

Není nic horšího, než když nevyjde předpověď počasí a místo jasné slunečné oblohy bude pršet. Naštěstí není třeba zoufat, jelikož právě nepromokavý párty stan se stane řešením vašich problémů. V závislosti na konkrétním materiálu budete mít jistotu toho, že snadno odolá nejenom menšímu dešti, ale bez problémů dokáže odolat také silnějšímu lijáku. Díky tomu už nemusíte řešit, jaké konkrétní počasí bude vaši akci doprovázet.

Ochrana před sluncem

Ani slunce ale nemusí být to pravé. Zvláště, pokud předpověď hlásí zcela jasnou oblohu a tropické teploty. Vystavovat tělo po dlouhou dobu slunečním parskům nemusí být vždy ideální. Proto je vhodné mít altán právě z toho důvodu, že vás ochrání před sluncem. Nejenom, že eliminuje spálení, úpal, nebo také úžeh. Zapomínat nesmíme ani na to, že dokáže vytvořit i příjemný stín. I toto je důvod pro pořízení.

stan3Ochrana před větrem

Na trhu je celá řada altánů a některé z nich jsou vybaveny také praktickými bočnicemi. A ty vás nezklamou, pokud je silnější vítr, který vás a vaše hosty nejenom obtěžuje, ale může také sfoukávat věci ze stolu. I zde přijde vhod právě párty stan, který umožní umístit dané bočnice přímo na místo, odkud vítr přichází. Díky tomu vás takový altán ochrání i při tomto problémovém počasí a vaši akci tak rozhodně nic nezhatí. Tím si můžete být stoprocentně jisti.

 

Sdílejte s ostatními:

1 komentář: „Párty stany využijete i na vaší zahradě. Proč?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu