V Litoměřicích vyrostou moderní nízkoenergetické řadové domy

Nízkoenergetické bydlení je tématem č. 1. Pozornost si zaslouží nový projekt Miřejovická stráň, který aktuálně připravuje VEXTA a.s. Společnost vsází na moderní decentnost a promyšlenost.

VEXTA a.s. postaví do zimy 2018 celkem 14 řadových domů o dispozici 4+kk v lokalitě Miřejovická stráň v Litoměřicích. Domy vyniknou díky moderní architektuře s promyšleným dispozičním řešením. Podlahová plocha u domů bude od 88,5 m2 až po 105,7 m2. K domům bude patřit i zahrada od 165 m2 do 365 m2.

1490695979_1

Velkou přidanou hodnotou je okolí domů. Nedaleko se aktuálně realizuje první etapa stavby parku, který se jistě stane velmi oblíbeným místem k odpočinku, procházkám, joggingu, či jinému sportovnímu vyžití.

Byldení je ideální pro rodiny s dětmi. Co vy na to, líbí?

Více informací na www.vextadomy.cz

Sdílejte s ostatními:

1 komentář: „V Litoměřicích vyrostou moderní nízkoenergetické řadové domy

  • Červenec 24, 2018 (6:11 pm)
    Permalink

    Před takový domek s takovým pozemkem, to by byl hřích to nevyužít k nějakému pěknému posezení, zahradní nábytek je potřeba vybrat pečlivě, podle těch vizualizací budov by se asi nejvíc hodil nějaký kovový. Široký výběr je například tady: https://www.i-zahradnynabytok.sk/kovovy-nabytok-zostavy

    Taková sestava už něco vydrží a není potřeba shánět za pár let novou sestavu zahradního nábytku. Určitě můžu doporučit, hlavně pokud chcete něco estetického a kvalitního.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu