Využijte dispozice svého bydlení na maximum

Máte menší byt nebo dům a tak se potýkáte s nedostatkem prostoru? V takovém případě je rozhodně nutné myslet na využití současných dispozic skutečně na maximum. Jak na to? Poradíme vám.

Prvním z našich rozhodně zajímavých tipů jsou praktické nábytkové věšáky. Jedná se o oblíbené řešení, které využijete, pokud vám současné skříně svou velikostí nedostačují a vy již nemáte další možnosti, kam pověsit své věci. Takto jednoduchým způsobem přidáte na současné skříně několik věšáků, které vám následně umožní pověsit si další věci. Jednoduché, praktické a pochopitelně i levné řešení.

Kupujte nábytek s úložným prostorem

Druhým naším tipem, jak zvýšit možnosti úložných prostorů na skutečné maximum, je nákup takového nábytku, který úložný prostor nabízí. Jeho primární účel je jasně daný, a navíc k němu získáte i několik metrů krychlových místa, které by jinak zůstalo nevyužité. Pokud vás zajímají konkrétní tipy, tak mezi ně zcela určitě patří:

 • Postele
 • Gauče
 • Taburety

Čím více takového nábytku zakoupíte, tím více úložných prostorů získáte. U většiny z nich navíc platí, že jednoduše schováte všechny aktuálně nepotřebné věci, a zároveň zde budete mít jistotu toho, že k nim budete mít vždy naprosto bezproblémový přístup, kdykoliv jenom budete potřebovat.

Volte i vhodné možnosti otevírání

Pokud plánujete nákup skříně, která bude mít klasické otevírání, je třeba vyřešit problém spojený s tím, že bude potřebovat prostor navíc. Pokud ho nemáte, není vždy nutné propadat panice. Stačí zakoupit posuvné systémy na vestavěné skříně. Díky tomu může být vaše skříň dokonce i větší, přičemž vy budete mít jistotu toho, že ji otevřete bez nutnosti dalšího volného místa. Ideální volba například na chodbu, nebo do menších ložnic. Navíc vestavěná skříň, pokud je realizována na míru, má zcela přirozeně tu výhodu, že s ní využijete do posledního centimetru jakýkoliv volný prostor.

Sdílejte s ostatními:

1 komentář: „Využijte dispozice svého bydlení na maximum

 • Červenec 25, 2018 (7:15 pm)
  Permalink

  Ta koupelna na obrázku je pěkná, jaké byste poradili kování do koupelny? Když je tam zvýšená vlhkost, nebude ten chrom časem dělat neplechu? Na mosaz se ani neptám. Naopak nerezové kování by mělo vydržet hodně ne? Co říkáte na toto: https://www.e-kovani.cz/e-matna-nerez/

  Případně čím to leštíte, když je to zapatlané? Klasické Pronto asi ne…

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu